Nasz misja

Współpracownicy
NAUCZYCIELE W SZKOLE MISYJNEJ

Robert i Elżbieta Boryczka

Pracownicy Ruchu Chrześcijańskiego Mt28 (dawniej Ruch Nowego Życia). Byli razem z zespołem Polaków w Rosji. Przez kilka lat studiowali kulturę, literaturę i filozofię rosyjską. Starali się też żyć życiem jako "sól i światło dla świata". Mają trójkę dzieci - Patrycję, Sebastiana i Borysa.
Moje świadectwo - Robert

Michael i Agnieszka Green

Michalel jest absolwentem Trinity Evangelical Divinity School w Deerfield w stanie Illinois specjalizujący się w misjologii. Wraz z żoną są pracownikami misji WorldVenture i zajmują się zakładaniem nowych kościołów w Polsce.

Michał i Agnieszka Domagała

Są pracownikami Misji Wiclife. Spędzili na misji w Chakasji (republika Federacji Rosyjskiej) 6 lat zajmując się tłumaczeniem Nowego Testamentu na język chakaski. Mają dwóch synów - Borysława i Krzesimira.

Sylwek

Jest członkiem i przedstawicielem na Polskę Chrześcijańska Inicjatywa dla Indii (CIFI). Od 2003 roku zaangażowany jest w służbę w Indiach. Razem z żoną Olą mobilizują chrześcijan w Polsce do zaangażowania w służbę.

MISJA
Naszym celem jest pomóc:
- w odkryciu i zrozumieniu Twojego powołania misyjnego;
- w zrozumieniu działalności misyjnej w innej  kulturze;
- w rozwinięciu umiejętności pracy zespołowej.

Szkoła stawia sobie za cel wybór i przygotowanie misjonarzy - ochotników do pracy za granicą Polski. Pragniemy, aby polscy misjonarze byli nie tylko rekrutowani i odprawiani w miejsce swojego powołania,
ale wyjeżdżali tam przygotowani i zorganizowani jako zespół. Wierzymy, ze polski Kościół jest w stanie prowadzić zorganizowaną i prowadzoną przez Ducha Świętego działalność misyjną oraz wziąć odpowiedzialność duchową
i finansową za wysyłanych misjonarzy.

Szkoła Misyjna jest dziełem chrześcijan różnych kościołów
i misji. Pragniemy współpracować z wszystkimi kościołami chrześcijańskimi
w Polsce.

PATRONAT MISYJNY: