Nasz misja

Współpracownicy
NAUCZYCIELE W SZKOLE MISYJNEJ

Robert i Elżbieta Boryczka

Misjonarze w misji Chrześcijański Ruch Mt28 (dawniej Ruch Nowego Życia). Byli razem z zespołem Polaków w Rosji. Przez kilka lat studiowali kulturę, literaturę i filozofię rosyjską. Robert pełni też funkcję pastora w kościele w Rabce-Zdroju.
Moje świadectwo - Robert

Michael i Agnieszka Green
Michael jest absolwentem Trinity Evangelical Divinity School w Deerfield w stanie Illinois specjalizujący się w misjologii. Wraz z żoną są misjonarzami w misji WorldVenture i zajmują się zakładaniem nowych kościołów w Polsce.

Randy Hacker
Razem z żoną są misjonarzami w
misji WorldVenture i zajmują się zakładaniem nowych kościołów w Polsce. Randy jest pastorem w KChB w Lublinie. Jest też trenerem drużyny futbolu amerykańskiego.

Daria Stachowska
Jest absolwentką filologii rosyjskiej. Przez siedem lat mieszkała na Kaukazie, gdzie studiowała zagadnienia antropologii i etnografii pod kontem wpływu chrzescijaństwa na kulturę miejscowej ludności. Jest członkiem kościoła Genesis w Poznaniu.

Marcin Kołton
Marcin razem z żoną są misjonarzami w misji Chrześcijański Ruch Mt28. Razem z zespołem byli na misji w Czechach. Są zaangażowani w powstanie nowej wspólnoty kościelnej koło Gdańska.
MISJA
Naszym celem jest pomóc:
- w odkryciu i zrozumieniu Twojego powołania misyjnego;
- w zrozumieniu działalności misyjnej w innej  kulturze;
- w rozwinięciu umiejętności pracy zespołowej.

Szkoła stawia sobie za cel wybór i przygotowanie misjonarzy - ochotników do pracy za granicą Polski. Pragniemy, aby polscy misjonarze byli nie tylko rekrutowani i odprawiani w miejsce swojego powołania,
ale wyjeżdżali tam przygotowani i zorganizowani jako zespół. Wierzymy, ze polski Kościół jest w stanie prowadzić zorganizowaną i prowadzoną przez Ducha Świętego działalność misyjną oraz wziąć odpowiedzialność duchową
i finansową za wysyłanych misjonarzy.

Szkoła Misyjna jest dziełem chrześcijan różnych kościołów
i misji. Pragniemy współpracować z wszystkimi kościołami chrześcijańskimi
w Polsce.

PATRONAT MISYJNY: