Nasz misja

Współpracownicy
NAUCZYCIELE W SZKOLE MISYJNEJ

Robert i Elżbieta Boryczka

Misjonarze w misji Chrześcijański Ruch Mt28 (dawniej Ruch Nowego Życia). Byli razem z zespołem Polaków w Rosji. Przez kilka lat studiowali kulturę, literaturę i filozofię rosyjską. Robert pełni też funkcję pastora w kościele w Rabce-Zdroju.
Moje świadectwo - Robert

Michael i Agnieszka Green
Michael jest absolwentem Trinity Evangelical Divinity School w Deerfield w stanie Illinois specjalizujący się w misjologii. Wraz z żoną są misjonarzami w misji WorldVenture i zajmują się zakładaniem nowych kościołów w Polsce.

Randy Hacker
Razem z żoną są misjonarzami w
misji WorldVenture i zajmują się zakładaniem nowych kościołów w Polsce. Randy jest pastorem w KChB w Lublinie. Jest też trenerem drużyny futbolu amerykańskiego.

Daria Stachowska
Jest absolwentką filologii rosyjskiej. Przez siedem lat mieszkała na Kaukazie, gdzie studiowała zagadnienia antropologii pod kontem wpływu chrzescijaństwa na kulturę miejscowej ludności. Jest członkiem kościoła K5N w Poznaniu.

Marcin Kołton
Marcin razem z żoną są misjonarzami w misji Chrześcijański Ruch Mt28. Razem z zespołem byli na misji w Czechach. Są zaangażowani w powstanie nowej wspólnoty kościelnej koło Gdańska.

MISJA
Naszym celem jest pomóc:
- w odkryciu i zrozumieniu Twojego powołania misyjnego;
- w zrozumieniu działalności misyjnej w innej  kulturze;
- w rozwinięciu umiejętności pracy zespołowej.

Szkoła stawia sobie za cel wybór i przygotowanie misjonarzy - ochotników do pracy za granicą Polski. Pragniemy, aby polscy misjonarze byli nie tylko rekrutowani i odprawiani w miejsce swojego powołania,
ale wyjeżdżali tam przygotowani i zorganizowani jako zespół. Wierzymy, ze polski Kościół jest w stanie prowadzić zorganizowaną i prowadzoną przez Ducha Świętego działalność misyjną oraz wziąć odpowiedzialność duchową
i finansową za wysyłanych misjonarzy.

Szkoła Misyjna jest dziełem chrześcijan różnych kościołów
i misji. Pragniemy współpracować z wszystkimi kościołami chrześcijańskimi
w Polsce.

PATRONAT MISYJNY: