Opinie o kursie

Moc Ewangelii przemieniająca życie indywidualnych ludzi jest w jasny sposób widoczna w historii Nowego Testamentu. Czy jednak Ewangelia jest też rozwiązaniem dla całych kultur i narodów zniewolonych ciemnością i ubóstwem? Czy chrześcijanie rozumieją moc Bożej prawdy, która przemienia całe społeczeństwa?
Biorąc udział w kursie opartym na książce Darrowa Millera "Czyńcie uczniami narody" przekonasz się, że Boża prawda nie tylko kruszy duchowe kajdany grzechu i śmierci, lecz uwalnia całe społeczeństwa od zwiedzenia i ubóstwa.

Kurs:  CZYŃCIE UCZNIAMI NARODY

Jest całkowicie bezpłatny.

- Składa się z 14 lekcji.

- Przerobienie jednej lekcji zajmuje ok. 2-3 godzin.

Przechodzenie przez KURS polega na tym, że nauczyciel wysyła artykuł (rozdział książki) przez e-mail. Należy przeczytać artykuł i odpowiedzieć na zadane na końcu pytania. Odpowiedzi na pytania należy odesłać na adres e-mail nauczycielowi. Po otrzymaniu odpowiedzi nauczyciel prześle następny artykuł. Jeśli pojawią się jakieś błędy czy wątpliwości, to na początku kolejnej lekcji nauczyciel poda wszystkie swoje ewentualne uwagi co do poprzedniej lekcji. Zarówno uczeń jak i nauczyciel mają tydzień na udzielenie odpowiedzi.

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają książkę niespodziankę w nagrodę.

Dopiero zaczynamy :-)
Kurs "Czyńcie uczniami..."
Oświadczenie dotyczące prywatności: Otrzymasz wiadomość e-mail
z odpowiedzią na wysłane przez Ciebie zgłoszenie. Nikt nie skontaktuje się z Tobą w żaden inny spos
ób. Twoje imię i nazwisko, adres e-mail i inne dane nie zostaną przekazane innej firmie lub organizacji.