Dana mi jest wszelka moc na niebie i na ziemi. Idźcie tedy i czyńcie uczniami wszystkie narody... (Mt 28,18-19)

Szkoła Misyjna im.Pawła Apostoła powstała w 2005 roku. Do tej pory
studiowało u nas około 80 studentów. Wielu z nich służyło lub nadal służy w różnych
rejonach świata np.: Czechy, Rosja, Nepal, Mołdawia, Korea, Brazylia, Irak i inne.

NAUCZYCIELE W SZKOLE MISYJNEJ

Robert i Elżbieta Boryczka
Misjonarze w misji Chrześcijański Ruch Mt28. Byli razem z zespołem Polaków w Rosji. Przez kilka lat studiowali kulturę, literaturę i filozofię rosyjską. Robert jest pastorem w KChB w Rabce-Zdroju oraz wykładowcą w Krakowskim Seminarium Biblijnym.
W Szkole Misyjnej pełni funkcję dziekana oraz uczy studiowania Biblii i ewangelizacji przez uczniostwo.

Marcin i Aneta Kołton
Są misjonarzami w Chrześcijańskim Ruchu Mt28. Razem z zespołem byli na misji w Czechach. Marcin jest współzałożycielem i liderem nowo powstałej chrześcijańskiej wspólnoty w Gdańsku, którą prowadzą razem z Anetą.
W Szkole Misyjnej Marcin uczy zagadnień związanych z kulturą oraz wspieraniem misjonarzy.
Aneta, jest coachem i mentorem, w szkole prowadzi zajęcia związane z rozwojem osobistym i odkrywaniem obdarowania.

Michael i Agnieszka Green
Michael  specjalizuje się w misjologii i jest absolwentem Trinity Evangelical Divinity School w Deerfield w stanie Illinois. Oboje są misjonarzami w misji WorldVenture i zajmują się zakładaniem nowych kościołów w Polsce.
W Szkole Misyjnej Mike zajmuje się zagadnieniami antropologii, a Agnieszka prowadzi zajecia z pracy zespołowej.

Randy Hacker
Razem z żoną są misjonarzami w misji WorldVenture. Randy jest pastorem w KChB w Lublinie i prowadzi też International Christian Fellowship of Lublin. Posiada tytuł magistra ze studiów międzykulturowych zdobyty w Columbia International University i kończy doktorat z misjologii na University of Manchester. Jest wykładowcą w dziedzinie misjologii na uczelniach w Anglii i na Ukrainie.
W Szkole Misyjnej Randy prowadzi zajęcia z misjologii i wprowadzenia w różne systemy religijne.

Daria Stachowska
Jest absolwentką filologii rosyjskiej. Przez siedem lat mieszkała na Kaukazie Północnym, gdzie studiowała zagadnienia antropologii i etnografii pod kątem wpływu chrzescijaństwa na kulturę miejscowej ludności. Jest członkiem kościoła Genesis w Poznaniu.
W Szkole Misyjnej Daria przybliża zagadnienia rozwoju duchowego, różnic kulturowych i misjologii w praktyce.

• Digimax A50 / KENOX Q2